Sport Play Systems

Este o companie romaneasca, infiinata in anul 2013, specializata in oferirea de solutii complete pentru amenajarea locurilor de joaca, a zonelor destinate practicarii sportului (amatori si profesionisti) cat si zonelor destinate sportului extrem (skatepark-uri, parkour area, wall climbing area).

NOI SUNTEM SOLUTIA!

Expertiza in proiectare
100%
Implementare proiecte complexe
100%
Viziune artistica
100%
Angajament pentru satisfacerea clientului.
100%

ECHIPA NOASTRA


Mihai Balas

Mihai Balas

MANAGING PARTNER

mihai.balas@sportplay.ro 0742 774 046

Daniela Niculiseanu

Daniela Niculiseanu

OFFICE MANAGER

daniela.niculiseanu@sportplay.ro 0743 372 396

Cristian Pavel

Cristian Pavel

PLAYGROUND SPECIALIST

cristian.pavel@sportplay.ro 0755 489 132


Popa Bogdan

Popa Bogdan

INGINER CONSTRUCTOR

bogdan.popa@sportplay.ro 0744 626 982

Tiriboi Marius

Tiriboi Marius

SPORT DIVISION MANAGER

marius.tiriboi@sportplay.ro 0736 597 900

Chis Razvan Cosmin

Chis Razvan Cosmin

INGINER CONSTRUCTOR

razvan.chis@sportplay.ro 0749 215 050

Chiorean Anca

Chiorean Anca

ECONOMIST

contabilitate@sportplay.ro 0740 481 539

PARTENERI

Suntem reprezentanti exclusivi pentru Romania a unora dintre cei mai mari producatori de echipamente specializate din lume:
Lappset – Finlanda, American Ramp Company – SUA.

Ai intrebari? Ia legatura cu noi! | CONTACT